Neta Rivkin: Jimnastikçi Herbalife ile Dengeli Besleniyor

POSTED BY herbalife | Tem, 25, 2016 |
neta_rivkin_herbalife

neta_rivkin_herbalife2Neta Rivkin: Jimnastikçi Başarıya Dengeli Beslenmeyle Ulaşıyor

Jimnastikçiler uzun ve sıkı egzersiz yaparlar ve en özel jimnastikçiler böyle günlerin en iyi çalıştıkları gün olduğunu söylerler. Neden mi? Çünkü böyle günler, Herbalife sponsorlu jimnastikçi Neta Rivkin gibi, şampiyon jimnastikçilerin doğduğu gündür. Rivkin İsrail’in milli ritmik jimnastik takımı adına yarışıyor ve bu yaz dünya sahnesinde yarışmaya hazırlanıyor. Kendini spora adamış biri olarak, jimnastiğin gelişimiyle yakından ilgileniyor. “Bence ritmik jimnastik son birkaç yıl içinde oldukça gelişti. Geçmişte göründüğünden tamamen farklı bir hale geldi. Şu anki kurallar dans adımları ve rutinin karakterine daha çok vurgu yapıyor ki bu da ritmik jimnastiği daha ilgi çekici kılıyor” diyor Rivkin.
Rekabetçi ritmik jimnastik birden fazla disiplinlere odaklanmak zorunda olunan dinamik bir spordur. Rivkin çember, top, kurdele ve coplarla rutinleri geniş bir yelpazede gerçekleştiriyor. Performansını oluşturmak için günde sekiz ya da dokuz saat egzersiz yapması ve vücuduna muazzam bir yük koyması gerekiyor. Ek olarak bütün beklentilerle ve zihinsel stres ile mücadele etmek zorunda. Hazırlanmasına yardımcı olmak için dünya standartlarında bir ekiple çalışıyor. Rivkin: “Takımım başarımda önemli yerlere sahip olan çeşitli profesyonellerden oluşuyor. Kişisel bir eğitmen, bale öğretmeni, koreograf, fizyoterapist, masözüm ve doktorlarım var. En zor görev kişisel eğitmenime düşüyor, her gün çalışıyoruz. Ancak hepsi bana kendi alanlarında yardımcı oluyorlar. Bir takım olarak güzel sonuçlar elde ettik.”
İstediği sonuçlara ulaşmak için Rivkin, sağlıklı ve dengeli beslenmeye odaklanıyor. “Vücuda enerji ve iyi olma hissiyatını vermek çok önemli, böylece stresle başa çıkabilirsiniz” diyor Rivkin ve ekliyor “Herbalife ürünlerini çok seviyorum çünkü atletik hayat biçimimi sürdürmemde oldukça etkililer.” Rivkin özellikler Herbalife vanilyalı shake seviyor çünkü: “Lezzetli, uygun ve uygun bir yemek mümkün olmadığı zaman öğün yerine geçiyor.” Rivkin ayrıca Herbalife Herbal Aloe Konsantre’yi de çok seviyor çünkü: “Çok güzel bir tadı var, canlandırıcı ve vücudumun ihtiyacı olan sıvı miktarını karşılamamda bana yardımcı oluyor” diyor Rivkin. Herbalife ile ortaklık konusuna gelince, bunun her iki tarafın da birbirlerinin uzmanlığından yararlanabileceği bir kazan-kazan durumu olarak görüyor.
Sıkı çalışmasıyla ve gösterdiği büyük eforla Rivkin geleceği hakkında çok umutlu: “Gelecek yarışlar için hazıklarıma odaklandım ve takımımı ve ülkemi gururlandırmak istiyorum.”

Neta Rivkin Kariyerinde Önemli Noktalar
2015- Avrupa Oyunları(Bakü)- Bronz Madalya
2012 Olimpiyatlar(Londra- Yedinci Sıra
2012 Dünya Şampiyonası(Montpellier)- Bronz Madalya
2011 Avrupa Şampiyonası(Minsk)- Gümüş Madalya

Herbalife Bayisi olarak Neta Rivkin’i tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

TAGS :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir