Herbalife Shake Kullanımı

POSTED BY herbalife | Tem, 12, 2016 |
herbalife_shake_kullanimi

Herbalife Shake Kullanımı

Herbalife Shake 21e kadar önemli vitamin ve minerali bir bardakta size sunar. Shakeler, metabolik fonksiyonu hücresel düzeyde yükseltmeye yardım eden lif, protein ve özel besinler içerir. Sadece shake karışımına az yağlı veya soya sütü ile karıştırın taze meyve, buz ekleyin ve tadını çıkarın. Shakeler öğün yerine geçer ve vücudun ihtiyacı olan tüm besinleri sağlar. Ayrıca çeşitli aroma seçenekleriyle shakeler her damak zevkine hitap etmekte.

 

Herbalife Shake’i Günde 2 Kere Öğün Yerine İçin

Herbalife shake sabah kahvaltıda ve daha sonra öğlen yemeğinde içmek, sağlıklı öğünleri azaltmak için az kalorili bol besinli bir alternatiftir. Az yağlı veya soya sütüyle karıştırıldığında Herbalife shake karışımıyla sağlanan besin metabolizma hızını arttırarak sağlık değerlerinin yükselmesine yardım eder. İçindeki lifler sindirimin kolaylaşmasına ve vücudun zararlı toksinlerden arınmasına yardım eder. Formülündeki antioksidanlar vücudun içi ve dışı sağlığın iyileşmesine yardım eder. Bu yüzden günde iki kere shake içmek ve sonrasında sağlıklı bir yemek yemek, sağlıklı ve etkili bir biçimde kilo kaybına katkıda bulunur.

 

Kilonuzu Günde 1 kere Herbalife Shake İçerek Koruyun

İdeal kiloya ulaştığınızda günde bir kere Herbalife diet shake içerek kilonuzu koruyun. Kilo yönetimi programınızın bir parçası olarak her gün öğle yemeği ya da kahvaltı öğününüzün yerine Herbalife shake için. En iyi sonuçlar için sağlıklı bir akşam yemeği ve elbette, öğle yemeği ve kahvaltı tüketmeye devam edin.

 

Doğru Sütü Seçin

Herbalife shake karışımını süt ile harmanlayın. Daha iyi sonuçlar almak için az yağlı, yağsız ya da soya sütü kullanın. Tam yağlı süt kullanımı karışıma gereksiz yağ ekler ve tadına hiçbir katkısı olmaz. Sunulan aromalar besleyici olduğu kadar lezzetli de. Bu yüzden az yağlı bir süt tercihinde bulunun.

 

Aroma Seçin

Herbalife shakeleri her damak zevkine uyacak şekilde üretilmiştir.

 

Aroma Ürün Miktarı
Vanilya 550 gram
Fındık 550 gram
Çikolata 550 gram

 

Bütün aromalar iyi dengelenmiş bir öğün için eşsiz besin kaynağıdır. 550 gramlık shakeler 22 kullanım için uygundur. Karışımlara taze meyve ve buz ekleyerek içeceğinizi daha lezzetli bir hale getirirken besinsel değerini de arttırabilirsiniz.

herbalife_shakekullanimi

 

Egzersiz Yapın

Düzenli egzersiz en iyi sonucu elde etmek için diyetin bir parçası olmalıdır. Ağırlık kaldırma ve vücut geliştirme çok gerekli değil sadece günlük bir aktivite işe yarayacaktır. Asansör yerine merdivenleri kullanın, her gün 20 dakika kardiyo yapın veya akşam yemekten sonra yürüyüşe çıkın. Burada asıl amaç ihtiyaç olduğu taktirde bireyin hareketlilik seviyesini arttırmak. Eğer diyet yapan kişi normalde egzersiz yapmıyorsa, düşük seviyede bir egzersiz rutini yeterli olacaktır. Halihazırda hareketlilik seviyeleri yüksek olan kişiler için bir değişim söz konusu olmayacaktır.

 

 

TAGS :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir