Herbalife Yetkilisi Ibi Fleming İspanyollara ve Kadınlara Daha İyisini Başarmaları İçin İlham Kaynağı Oluyor

POSTED BY herbalife | Haz, 30, 2016 |
Ibi Fleming

Ibi FlemingIbi Fleming’in insan sevgisi, bütünlüğe bağlılığı ve harika iş ahlakı, yaptığı her şeyin temelinde yer alıyor. Kuzey Amerika Herbalife Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Fleming’in takımının bağımsız distribütörlere hedeflere ulaşmalarında yardım etme tutkularıyla gurur duyuyor. Her yıl, Kuzey Amerika bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Karayiplerde yüzden fazlı distribütör etkinliğini destekliyor.

Lojistik sorun çıkarsa da, bütün departman her etkinliğin başarıya ulaşması konusunda sıkı bir şekilde çalışıyor. Fleming: “Sürekli etkinlik planlıyoruz, durmadan. Fakat herkes kollarını sıvıyor ve bağımsız distribütörlerin işlerini desteklemek için ne yapmamız gerekiyorsa yapıyoruz. Biz bir takımız ve herkesin harika bir tavrı var. Ve distribütörlerin, Herbalife’ın kilo kaybetmelerine ve aileleri için daha iyi bir hayat yaratmalarına yardım ederek hayatlarını nasıl değiştirdiği ve güçlendirdiği ile ilgili hikayelerini dinleme şansı bulduğumuzda gerçekten motive oluyoruz. Bir amaç uğruna çalıştığımıza inanıyoruz.”

Fleming’e ilham kaynağı olan sadece %1 üst gelirliler değil, yeni nesil başarılı bağımsız distribütörler de ona güç veriyor. “Geçenlerde Oklohoma City’de 21 yaşında,Global Genişleme Takım üyesi biriyle tanıştım ve Herbalife’ın hayatını nasıl değiştirdiğini  onun ağzından dinledim. Çok etkileyici birisiydi. Ve ben de Herbalife’ın insanlarda yarattığı etkinin tam da bu şekilde olduğunu düşündüm. Herbalife insanlara, hangi yaşta olurlarsa olsunlar, kendilerini en iyi hale getirme konusunda ilham kaynağı oluyor. İnsanları gerçekten değiştiriyor ve kendilerine inanmalarını sağlıyor” diyor Fleming.

Bir Küba-Amerikan olarak, gelişen Latin piyasası ve topluluğuyla sıkı bir iletişimi var. Amerikada büyümüş birçok İspanyol Distribütör diğer etnik kökenli insanlara ulaşmada başarı gösteriyor. Fleming: “ Herkes çalışıyor ve büyüyor, ama birlikte ne kadar büyüyebileceğimizi bir hayal edin. Ve Herbalife işte tam olarak bununla alakalı.” Ibi ve takımı Kuzey Amerikadakı bağımsız girişimcileri desteklemek için günün her saati çalışıyor. Ibi, takımının yardım ettiği etkinlikler aracılığıyla güçlü, sürdürebilir iş olanağı yarama konusunda heyecanlı hissediyor.

 

 

İlginç Gerçekler

-Üniversitede işletme okumadan önce insanlara yardım etmek için psikolog olmak istiyordu.
-Fama dergisinin Kasım/Aralık 2011 sayısında “İlham veren kadın” olarak öne çıktı.
-Poder İspanyol dergisinin Aralık 2011/Ocak 2012 sayısında “Ulusun En Etkileyici 100 İspanyolu”ndan biri olarak nitelendirildi.
-18 Haziran 2013de BillboardBizz.com Fleming ile röportaj yaptı.

TAGS :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir