Cristiano Ronaldo Kendini Mükemmeliyete Götürmeye Devam Ediyor

POSTED BY herbalife | Haz, 29, 2016 |
Cristiano Ronaldo

Herbalife, uluslararası futbol şampiyonu Cristiano Ronaldo gibi, sponsor olduğu sporcularıyla güvenilir ortaklıklar kurmasıyla biliniyor. Ronaldo’nun ortalığı ile onun performans ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan spor içeceği CR7 Drive’ın üretimiyle, firma sponsorluk anlayışını yeni bir seviyeye yükseltti. Avrupa ve Orta Doğuda ve yakında da Kuzey Amerikada satışa sunulacak olan CR7 Drive, Herbalife ile Ronaldo’nun paylaştıkları ortak değerlerin kanıtı.

Ronaldo’nun Herbalife’e olan bağlılığı konusunda daha iyi bir fikir sahibi olmak istiyorsanız Melbourne-Avusturalya’nın Bağımsız Herbalife üyeleri Michael Beckett ve Martin Hughes’a sorabilirsiniz. Ronaldo Shape Up Melbourneda BeslenCristiano Ronaldome Kulübüne katıldığında onu memnuiyetle ağırladılar.
Uluslararası Şampiyonlar Kupasının düzenlendiği bir şehirde Ronaldo ve takımı Beckett ve Hughes’un kulübünü fark ettiler. İkili bir arama aldı. “Günlük işimizi bitirmiş ayrılıyorken aramayı aldık ve Martinle birlikte beklemeye başladık. Sonra bir bakmışsın Ronaldo kapıdan giriyor ve çenem aşağı düştü. Onu getiren kişi ‘Onun kim olduğunu biliyor musun?’ dedi. Ben de duvardaki posteri işaret ederek ‘Evet biliyorum, duvarımda duruyor’ dedim” diyor Beckett.
Peki ya Herbalife sponsorlu en ünlü sporcu gerçekten nasıldı? “Dünyanın 1 numaralı futbolcusu olduğu için hakikaten gerçekçiydi. Bizimle oturup ürünler hakkında konuşan rahat bir adamdı” diyor Hughes. O anın şokunu atlatınca, Martin ve Michael Beslenme Kulübünde günlük ne yapıyorlarsa onu yaptılar; misafirlere yardım ettiler. Ronaldoyla özellikle ürün kullanımı, ürünü nasıl ve ne zaman alması gerektiği konusunda konuştular. Hughes: “Bizimleyken size, herkese nasıl davranıyorsak öyle davranırız.”
Beckett Beslenme Kulübünün davetkâr ve pozitif enerjiyle dolu olduğunu söylüyor. “Bu, konuğun nasıl biri olduğunu öğrenmek ve iletişim kurmakla ilgili. Cristiano’yu dinliyorduk ve ona ihtiyaçlarını nasıl en iyi şekilde karşılayabileceğimizi sorduk.” İkili Ronaldo’nun kulüpte yarım saatten fazla vakit geçirdiğini ve Herbalife® ve beslenmeyle ilgili konuşmanın yanı sıra futbolla ilgili de konuştuklarını söyledi. Beckett: “Posterimizi imzaladı ve bizimle fotoğraf çekildi. Acelesi yoktu.” İnsanlarla yüz yüze görüşmek Beslenme Kulübünü Beckett’a çekici kılan sebeplerden biri. “Beslenme Kulübü sizi insanlarla yakınlaştırıyor” diyor Beckett.
Ronaldo’nun ziyareti pozitif bir etki yarattı. Hughes’a göre kamuoyunca iyi bilinen biriyle çalışma şansı “yıldızların bir araya gelmesiyle” oldu.
23 yıllık banka ve finans uzmanı Beckett’ın Herbalife ile bir araya gelmesi Kilo Kaybetme Yarışı için broşür aldıktan sonra gerçekleşti. 2012de müşterisi olduktan sonra Herbalifeda iş fırsatı edinmek için kurumsal proje yönetimi mesleğinden emekli oldu.
Herbalife Cristiano Ronaldo’nun Küresel Beslenme Ortağı olmaktan gurur duyar.

Cristiano Ronaldo Başarıları
FIFA Ballon d’Or – 2008, 2013, 2014
Avrupa Altın Ayakkabı Ödülü – 2008, 2011
FIFPro World Yılın Oyuncusu – 2008
FIFA World Yılın Oyuncusu – 2008
Onze d’Or – 2008

TAGS : Cristiano Ronaldo Herbalife Mükemmel Vücut Sağlık Ürünleri Sağlıklı beslenme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir