Ralli Şampiyonu Herbalife’ın Adını Tarihe Yazıyor

POSTED BY herbalife | Haz, 27, 2016 |
eduardo-peredo-large

Eduardo Peredo

“Başarı mutluluğun anahtarı değildir, mutluluk başarının anahtarıdır.” Bu “Mutlu” Eduardo Peredo’nun  gerçekliğini yansıtan bir özlü söz. Bolivya doğumlu, profesyonel rallici ve Herbalife sponsorlu sporcu, yarış arabaları ve adrenaline olan tutkusunun peşinden gitmeye çok genç yaşlarda başladı.

Dur Durak Bilmedi

18inde,  ilk yarış arabasını edindiği günden beri hiçbir şey onu durdurabilmiş değil. Bugün 33ünde en çok unvana sahip Bolivyalı ve Güney Amerika Ralli Şampiyonasını iki kere kazanan ilk kişi oldu, ki bu da sporda tarih yazmasına olanak sağladı. Ayrıca yedinci kez Bolivya Ulusal Şampiyonu unvanını alması sebebiyle 2015 yılı Peredo için önemlidir. Başarısını  Herbalife® ürünlerinden aldığı besinler kadar takım çalışmasına da bağlıyor. Predo: “Şehir dışında olduğunuz zaman sağlıklı beslenmek zorlaşıyor çünkü yarışların çoğu küçük kasabalarda düzenleniyor. İşte tam da bu anda ürünle muhteşem bir rol oynuyor” diyor.

Temel Beslenme

Beslenme Predo’nun antrenman rejiminin önemli bir parçası. “Yarış sırasında doğru besine sahip olmamın yarış sırasında daha iyi performans sergilememe yardım ettiğini düşünüyorum” diyor. Eduardo’yu Herbalife ile partner olmada motive eden şey iyi beslenme. Şuanda Herbalife® ürünlerini günlük olarak kullanıyor ve beslenme değişikliğinin büyük bir fark yarattığını söylüyor. Antrenman günlerinde, antrenmanlardan önce Herbalife® Formula 1 Healthy Meal Nutritional Shake Mix ile Herbalife® Liftoff®,antrenmanlardan sonra ise başka bir Formula 1 Shake alıyor. Ayrıca günlük olarak Herbalife® Herbal Aloe Concentrate ile karıştırılmış Herbalife® Herbal Tea Concentrate ve Herbalife® Active Fiber Complex alıyor.

Geleceği Hakkında “Mutlu”

Bu yıl, 2017 yılında yapılacak olan Dakar Rallisi’ne hazırlık olması için, Bolivya ve Güney Amerika Şampiyonalarına katılmayı umuyor. “Mutlu” gibi bir lakap ile, geleceği hakkında iyimser olması şaşırtıcı değil. Bu arada bu isim, ona çok uyacağını düşünen babası tarafından verilmiş. “Mutlulukla dolu bir hayat yaşadım çünkü sevdiğim işi yapabildiğim için şanslıyım. Son birkaç yılda başardıklarımla birlikte hayata, beni destekleyen insanlara ve firmalara minnettar hissediyorum” diyor.

Herbalife Eduardo Peredo’nun tutkusunu ve sürüşünü dünyanın en iyi besiniyle yükseltmekten gurur duyar.

Eduardo Peredo ile İlgili İlginç Gerçekler

“Gran Premio Integración del Oriente” kazananı – 2005, 2007, 2013, 2014.
Araba yarışında Bolivya Ulusal Şampiyonu  – 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015.
Güney Amerika Ralli Şampiyonasını kazandıktan sonra Bolivya hükümetinden özel tanınma -2014
Favori Formula 1 Shake’i  – Cookies’n Cream.
İlk yarış aracı – ATV Quadricycle

 

TAGS :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir